Wielu mężczyzn ma problem z wypadającymi włosami, można jednak temu zaradzić

Wszyscy lubimy mieć bujne włosy, tylko że niestety nie każdemu są one dane. Szczególny problem mają z tym mężczyźni, choć nie tylko. W każdym razie, to mężczyźni łysieją dość często, czasami powodem jest wysoki poziom testosteronu, czasami po prostu uwarunkowania genetyczne, a jeszcze kiedy indziej przebyte choroby.

Klinika Medmix – W każdym razie, gdy najpierw pojawiają się zakola, a potem przerzedza się środek głowy, zaczyna to wyglądać naprawdę nieciekawie. Taki mężczyzna ma do wyboru albo pogodzić się ze sprawą i ogolić się na łyso, co nie każdemu odpowiada i nie każdemu też pasuje, albo zacząć coś z tym robić i zapisać się na leczenie wypadania włosów.

Czasami po ustaleniu przyczyny takie leczenie może okazać się skuteczne i włosy odrastają, gdy jednak takiej nadzieli nie ma, pozostaje jeszcze mikropigmentacja włosów, albo nawet całościowa transplantacja włosów, które to pobiera się najczęściej z potylicy i przeszczepia w okolice czoła czy też czubka głowy. Na pewno po takim zabiegu możemy poczuć się dużo bardziej atrakcyjni.