Jak stylizować żakiet kosmetyczny? Jakie połączenia wyglądają najlepiej?

Żakiet kosmetyczny jest typem odzieży, po który szczególnie często sięgają pracownicy takich miejsc jak gabinety odnowy biologicznej, spa, centra kosmetyczne i gabinety kosmetologów, głównie z uwagi na wymogi regulaminowe dyrekcji. Jak jednak nosić żakiet kosmetyczny by wyglądać modnie?

Od przedstawicieli zawodów związanych z branżą beauty oczekuje się bardzo schludnego wyglądu i wyjątkowego obeznania w modzie. To potęguje wymagania względem prezencji kosmetologów i specjalistów SPA. Przedstawione w tym artykule kilka wskazówek powinno zainspirować Cię do aktualizacji swoich stylizacji z udziałem żakietu kosmetycznego.

Żakiet kosmetyczny i spodnie cygaretki

Dłuższe fartuszki i tuniki dobrze prezentują się w zestawieniu z przylegającym do ciała dołem. Podobnie jest z żakietami kosmetycznymi. One szczególnie dobrze wyglądają w zestawieniu ze spodniami typu cygaretki. Takie zestawienie gwarantuje profesjonalny wygląd. Całość stylizacji z uwagi na wybór fasonu cygaretek jest również bardziej formalna. Przykład znajdziesz na https://meditrendy.pl/pl/p/Zakiet-kosmetyczny-asymetryczny-Eldan-DANA-kolor-grafitowy/2826

Żakiet kosmetyczny Eldan
Żakiet kosmetyczny Eldan w kolorze Grafitowym – źródło: sklep meditrendy.pl

Żakiet kosmetyczny dobrze prezentuje się z rurkami

Gdy lubisz wygodę i lubisz podkreślać swoje szczupłe nogi, to z pewnością zestawienie z rurkami będzie wyglądać na Tobie dobrze. Nawet jeśli żakiet będzie nieco luźny całość nadal nie wyda się zbyt ciężka.

Żakiet kosmetyczny i spódnica – tylko dla wysokich

Niegdysiejsze szpitale i przychodnie obfitowały w ten rodzaj stylizacji. Niestety nie wszystkim kobietom on pasuje. Niskie kobiety nawet o szczupłej figurze nie będą wyglądać w tym rodzaju stylizacji dobrze.

Podsumowując tworząc stylizację z żakietem kosmetycznym należy mieć na uwadze przede wszystkim swoją sylwetkę. Nie każda kobieta będzie wyglądać dobrze w każdym z tych trzech zestawień. Szczególnie Panie o filigranowej budowie muszą uważać, aby nie odjąć sobie optycznie kilku centymetrów wzrostu.