Zagęszczanie zarostu i brody w profesjonalnej klinice

W aktualnych trendach z łatwością możemy zauważyć, że panowie coraz częściej zapuszczają brodę. Nie lekki zarost, a gęstą brodę. Powodem tego jest między innymi moda na chodzenie do barbera, czyli męskiego fryzjera, który poza ciekawą stylizacją włosów jest w stanie nam także zafundować renowację zarostu wedle najmodniejszych trendów. Brodacze, którzy nie mają problemów z zarostem mogą w pełni dopasować się do aktualnych trendy. Niestety nie każdy posiada możliwości do zapuszczenia gęstej brody. W wielu przypadkach rośnie ona nierównomiernie i nawet profesjonalny barber nic z tego nie wyczaruje.

Medyczne wspomagacze dla zagęszczenia zarostu

Wielu mężczyzn decyduje się na skorzystanie z różnego rodzaju maści i leków, aby broda zaczęła rosnąć na większym obszarze twarzy. Nie zawsze się to sprawdza. Możemy nawet stwierdzić, że takie preparaty nie są w stanie nam pomóc. Ten rodzaj owłosienia rośnie do pewnego momentu naszego życia i podobnie jak włosy na głowie nie zacznie z czasem stawać się bujniejszy. Więcej informacji o zagęszczaniu brody znajdą Państwo na https://medmix.pl/2019/06/24/slaby-zarost-spraw-aby-twoja-broda-byla-gesta/.

Przeszczep brody – jak wygląda zabieg?

Jeżeli termin związany z przeszczepem włosów nie jest nam obcy to zabieg dotyczący przeszczepiania włosów na brodzie wygląda całkiem podobnie. Jedyną różnicą jest miejsce biorcze. Włosy są przeszczepiane ze skóry głowy, a następnie za pomocą implikatora wszczepiane do wcześniej wyznaczonych ubytków na zaroście. W ramach przeszczepu brody pacjenci mogą liczyć na:

  • uzupełnienie gęstości
  • uzupełnianie miejsc pozbawionych włosów
  • całkowite pokrycie zarostu
  • wypełnianie ubytków

zagęszczanie brodyZabieg zagęszczania zarostu w klinice Medmix

Specjalistyczna klinika medycyny włosa to idealne miejsce na skorzystanie z fachowej pomocy trychologów i lekarzy od leczenia włosów. Zabieg zagęszczania zarostu i brody dostępny w klinice Medmix. Po pierwszych konsultacjach będziesz w stanie dowiedzieć się ile tak naprawdę potrzebnych jest graftów przeznaczonych do przeszczepu. Dodatkowe informacje o zabiegu dostępne na https://medmix.pl/przeszczep-brody/. Zdecyduj się na profesjonalną klinikę Medmix i zwiększ objętość swojej brody za pomocą kilku sesji zabiegowych.